Anjidani & Partners Co. CN. 1444283
OmanMedicaOmanMedicaOmanMedica
968-9273-5515+
شنبه تا پنجشنبه 8 الی 20
مسقط، خیابان 18 نوامبر، پلاک 432
OmanMedicaOmanMedicaOmanMedica

مشاوره سرمایه گذاری در عمان

خدمات مشاوره سرمایه گذاری در عمان

کشور عمان به عنوان یکی از استراتژیک ترین کشورهای حوزه خلیج فارس با آینده ای روشن در زمینه توسعه و پیشرفت و تبدیل شدن به هاب بزرگ منطقه در اکثر صنایع بزرگ و کوچک در تمام دنیا شناخته شده است.

گروه عمان مدیکا این افتخار را دارد که بتواند برای هموطنان عزیز ایرانی مرجعی برای ارائه خدمات مشاوره در راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به ویژه حوزه سلامت و پزشکی باشد.

از اصلی ترین خدماتی که گروه عمان مدیکا در حوزه سرمایه گذاری ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور عمان
تهیه بیزینس پلن و طرح اجرایی کسب و کار
راه اندازی کسب و کار تا رسیدن به نقطه سوددهی
عمان مدیکا از ابتدای فرآیند ثبت شرکت و اخذ اقامت تا تهیه بیزینس پلن و طرح های اجرایی کسب و کار در خدمت شما خواهد بود و تمام مراحل حضور و استقرار در کشور عمان به شما اطمینان می دهد که سرمایه گذاری و کسب و کار کاملا مطمئن و موفق و سود آوری را خواهید داشت.

روش های سرمایه گذاری در عمان

به طور کلی 2 روش جهت سرمایه گذاری در کشور عمان وجود دارد:

روش اول روش دوم

تاسیس شرکت تجاری با مالکیت صد در صد خارجی یا شریک شدن در یک شرکت ثبت شده و کسب اجازه کار و اقامت

خرید ملک در مناطق ویژه ای از کشور عمان و به ویژه شهر مسقط همانند شهرک الموج ، خلیج مسقط Muscat Bay و مسقط هیلز و کسب اقامت حداقل سه ساله ولی بدون اجازه کار و فعالیت تجاری. به عبارت دیگر اگر اقامت کسب شده فقط بر روی خرید ملک باشد فرد اجازه کار در عمان را نخواهد داشت.

در صورت هر گونه پرسش در مورد روش های سرمایه گذاری لطفا از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

    X